OSPRZĘT TRUXOR

OSPRZĘT TRUXOR

opis osprzętu do amfibii truxor

Przyrządy Doro D20 to idealne rozwiązanie do cięcie roślin w większości środowisk wodnych. Przyrząd jest obsługiwany hydraulicznie i łatwy do zamocowania do uchwytu narzędziowego Truxor. Głębokość cięcia wynosi 1 m. Noże są wymienne na szerokość robocza od 2,2 do 4 metrów. Przyrząd Doro D20 i D30 musi być używany w wodzie, która smaruje noże podczas pracy i dlatego nie jest odpowiedni do użytku na lądzie. System zabezpieczenia przed kamieniami chroni noże, jeśli wchodzą w kontakt z ciałami stałymi. Przyrząd Doro D30 to ten sam model, ale jego głębokość cięcia została zwiększona do 1,4 m. Przyrządy dostarczane są z nożami szerokość 4 m.

DANE TECHNICZNE

Przyrząd Doro D40 to urządzenie tnące do koszenia w głębokiej wodzie głębokie z funkcją teleskopową. Duża głębokość cięcia wynosząca 2,1 metra umożliwia głębsze cięcie, bliżej dna. Odrastanie zajmie więcej czasu, a przerwy między wycinkami roślinności mogą zostać wydłużone. Przyrząd Doro D40 ma hydrauliczny dryf i jest łatwy w montażu na wsporniku. Noże są dostępne w szerokościach roboczych od 2,2 do 4 metrów, przyrząd jest standardowo dostarczany z nożami 4 m. System uwalniania kamieni chroni noże w przypadku napotkania bryły obiekty.

DANE TECHNICZNE

Doro ESM 20 to przyrząd montowany z przodu z podwójnymi nożami Busati. W stosunku do noże jednostronnego działania, noże dwustronnego działania są bardziej wydajne i mają większą wydajność cięcia. ESM 20 jest zalecany, gdy głębokość wody jest mniejsza niż 50 cm. Uwolnienie kamienia system chroni noże przed zatrzymaniem się, kiedy kontakt z ciałami stałymi.
Szerokość robocza: 2,1 m
Waga: 72 kg
Głębokość cięcia: 0,5 m

DANE TECHNICZNE


 

Doro ESM 30 to jednostka tnąca do tereny podmokłe i wody gruntowe. © e Podwójne działanie Noże Busati mają większy prześwit. Napęd bezpośredni silnik hydrauliczny z nożami dwustronnego działania, który zwiększa wydajność dzięki czemu nawet łodygi roślin o średnicy 15-20 mm mogą być skutecznie ścinane. System zabezpieczenia przed kamieniami zapewnia ochronę przed przeciążeniem, gdy noże zatrzymują się na ciałach stałych.
Szerokość robocza: 2,15 m
Waga: 114 kg
Głębokość cięcia: 0,3 m

DANE TECHNICZNE


 

Doro ESM 40 Przyrząd Doro ESM 40 jest zamontowany z boku Truxor umożliwiający cięcie wzdłuż kanałów i rzek. Kąt zespołu tnącego jest regulowany. Noże to Busati o podwójnym działaniu. Doro Cutter ESM 40 jest wyposażony w system zabezpieczający przed przeszkodami, który chroni noże, gdy są napotykają solidne przedmioty. Przyrząd posiada ramię boczne z wbudowanym regulowanym przedłużeniem do większego zasięgu.
Szerokość robocza: 1,7 m
Waga: 118 kg
Głębokość cięcia: 0,5 m

DANE TECHNICZNE


 

Doro ESM 50 Przyrząd Doro ESM 50 tnie i zbiera rośliny w tym samym czasie. Zalecany dla mniejszych cieków wodnych, takie jak stawy golfowe, gdzie brakuje miejsca a przepływ wody może utrudnić zbiórkę. Gdy ma być używana tylko funkcja cięcia, może być zdjęta siatka zbierająca. Przyrząd wyposażony jest w noże Busati o podwójnym działaniu.
Szerokość robocza: 2,1 m
Waga: 110 kg
Szerokość: 2,25 m
Głębokość cięcia: 0,8 m

DANE TECHNICZNE

 

Służą do zbierania i transportu roślin po koszeniu. Posiadają składane sekcje boczne. Może to być uzupełniony o sitki do zbierania odpadów, glonów i absorbenty (usuwanie wycieków oleju).

Szerokość robocza: 2 lub 3,5 m.

Waga: 60 kg

DANE TECHNICZNE

Chwytak Doro to elastyczne narzędzie o szerokim polu aplikacja do osadów, roślinności, drzew, tworzyw sztucznych, glonów i podobnych zanieczyszczeń. Chwytak Doro jest szczególnie przydatny i zalecany podczas pracy w płytkiej wodzie i blisko
brzegu. Chwytak Doro to połączenie narzędzia z łyżką do chwytania i widłami, które montuje się na tym samym osprzęcie.
Za pomocą adaptera można zamontować chwytak Doro na ramię Doro Digger. Chwytak Doro może być również używany z teleskopem Sprawia to zwiększoną głębokość roboczą, można pogłębiać i usuwać na przykład korzenie lilii.

DANE TECHNICZNE

Doro Miller służy do odtwarzania terenów podmokłych i linii brzegowych. Frezarka jest dostępna w różnych szerokościach roboczych. Są to głowice wymienne i demontowane z jednostki napędowej. Jednostka napędowa jest zamontowana na ramieniu
podnoszącym. Jest to tylko zalecane na terenach podmokłych z materiałami organicznymi. Głowice frezarskie są opcjonalne.

DANE TECHNICZNE

Rotor rębaka ma dwa wirujące noże. Wirnik wciąga drewno i wydmuchuje powietrze i zrębki na zewnątrz przez
regulowany wylot. Rębak jest sterowany hydraulicznie i dostarczany jest z regulowanym wspornikiem, który ułatwia
proces rozdrabniania, podczas pracy na zboczach. Narzędzie to jest doskonałym uzupełnieniem przy usuwaniu w pobliżu terenów podmokłych, jezior i dróg wodnych.
Waga: 198 kg
Pojemność: 75 mm
Wielkość paszy: 500x400 mm

DANE TECHNICZNE

Ramię Doro Digger to zestaw kopiący i kombinowany system mocowania innych narzędzi. Ramię kopiące jest wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i ma wbudowane wsporniki do mocowania węże do pogłębiania i dodatkowe przewody hydrauliczne. Koparka Doro została zaprojektowana tak, aby zmaksymalizować wysokość podnoszenia, głębokość kopania i zasięg. Agregat do kopania ma system obrotu wyposażony w siłowniki hydrauliczne, które zapewniają solidność i sprawność. Koparka Doro jest wyposażona w półautomatyczne szybkozłącze DM X3 do szybkiej wymiany narzędzi. Przykładami akcesoriów do koparek Doro są łyżki kopiące, pompy odmulające, mulczery i noże tnące.

DANE TECHNICZNE

Pompa Doro V3 po zamontowaniu na koparce Doro oferuje szeroką kontrolę nad akcesoriami do pogłębiania. System posiada obrotową głowicę i noże zamontowane na wlocie, zapewniające równomierne podawanie materiału do pompy Doro. Skrzydła układu dolotowego zabierają osad, co minimalizuje zanieczyszczenie wody osadami. Standardowy zestaw pompy Doro V3:
Dostarczane z hydraulicznie sterowanym posuwem wiertła, wąż spiralny 8 m wraz ze złączkami, 25 m, płaski wąż 105 mm w tym szybko złączki i wsporniki dla pływaków, 10 pływaków, 5 m węża z szybko złączką, złączka i końcówka dyszy, 1 zestaw wsporników do wąż do pogłębiania, przedłużenia pontonu wysięgnika.

DANE TECHNICZNE

Pompa Doro to pogłębiarka napędzana hydraulicznie pompa z podajnikiem ślimakowym, który odspaja i podaje osad do wlotu pompy. Pompa Doro jest łatwa do zamocowania i wymiany na inne narzędzie tylko w kilka minut. Dostarczona pompa Doro gotowa do montażu na ramieniu podnoszącym. Pompa Doro może być dostarczona z następującymi elementami akcesoria: hydraulicznie sterowane teleskopowe przedłużenie w celu zwiększenia głębokości pogłębiania i ułatwienia manewrowania. Standardowy zestaw pompy Doro: 1 hydraulicznie sterowany ślimak podający, wąż spiralny 6 m zawierający złączki, 25 m wąż płaski 105 mm ze szybko złączką Camlock z rurką wypornościową,10 pływaków, 5 m węża z szybko złączką i końcówką, 1 końcówka ssąca, 1
nasadka DM 0,9 m, 1 przedłużenie 0,7 m, 1 zestaw wsporników do węża pogłębiającego.

DANE TECHNICZNE

Kafar DM 350 to maszt z system wciągarek do podnoszenia i montażu brusy plastikowe, drewniane i metalowe oraz słupy. Jest wyposażony w młot hydrauliczny Hycon, który jest używany w połączenie z Kafarem Driver DM 350 i generuje bardzo mocne wibracje skutkujące skutecznym palowaniem w wodzie. Napęd kafara DM 350 jest zamontowany na ramię wspornik ramy Ruch X + Y jest kontrolowany z siedzenia operatora. Hydraulika młota jest mocowany do wciągarki za pomocą wspornik do pali lub słupów. Dostarczony w komplecie z wyciągarką. Młot hydrauliczny Hycon nie jest wliczony w cenę.

DANE TECHNICZNE


 

Młot hydrauliczny Hycon do palowania brusy i pale z tworzywa sztucznego. Młot hydrauliczny może być używany z lub bez Kafar DM 350. Dostarczane z wężami hydraulicznymi i szybkozłączami. Wsporniki do zamawiane są plastikowe pale i brusy osobno.
Waga: 34 kg.
Przedmiot nr. 71-14500

DANE TECHNICZNE

 

Doro Skimmer DS 800 to mobilny skimmer combi, który działa w wodzie od ok. 2 cm. Kiedy nastąpi wyciek oleju wysięgniki olejowe, można zamontować na wspornik Doro skimmera Dzięki temu maszyna nie musi jechać w wycieku oleju. Można zdjąć osłony końcowe odpieniacza Doro, co zwiększa wydajność, gdy olej jest gęstszy. Doro Skimmer DS 800 w połączeniu z pompą Sala Roll. Wydajność: 20 m3 / h (gęsty olej)
Waga: 52 kg

DANE TECHNICZNE

Pompa Sala roll nadaje się do odkażania materii gruboziarnistej i zanieczyszczonej w miejscach trudno dostępnych. Rury ssące mogą być umieszczane w skimmerze Doro lub używane ręcznie. Pompa Sala roll może ssać lub pompować po prostu zmiana obrotów pompy. Jest przydatne na przykład podczas opróżniania zbiornika Doro. Silna próżnia zapewnia doskonałą wydajność ssania Wysokie ciśnienie umożliwia transport cieczy na duże odległości. Pompa Sala roll może być używana samodzielnie z dyszą ssącą lub w połączeniu z Skimmer Doro DS 800.

DANE TECHNICZNE

Warunki usuwania wycieków oleju zależą środowiska. W końcowej fazie pracy są zwykle małe obszary oleju, które można praktyczne zebrać do zbiornika mobilnego. Zbiornik Doro jest zamontowany między pontonami i jest dostarczany ze złączki, które można łatwo zamontować na pompie Sala.

DANE TECHNICZNE


Materiały pochłaniające olej można łatwo rozprowadzić za pomocą rozrzutnika Doro DM 1000. Absorbenty są rozprowadzane po wycieku oleju w celu ograniczenia uszkadza i ułatwia zbieranie się oleju w wodzie. Obrotowa głowica rozsiewacza jest sterowana z siedzenia kierowcy i ułatwia nakładanie odpowiedniej ilości absorbentów. Centralna przegroda w pojemniku umożliwia wykorzystanie połowy szerokość robocza. Można użyć rozsiewacza Doro DM 1000 z większością rodzajów absorbentów. 

DANE TECHNICZNE

Zwiastun wersji Variant 2700U5 to przyczepa specjalnie przystosowana do transportu maszyny Truxor. Wariant 2700U5 dostarczany jest z pasami, składanymi bokami aluminiowymi, hydrauliczna wywrotka, tylna składana rampa ze sprężynami gazowymi ułatwiają podnoszenie i opuszczanie rampy. Szyny prowadzące ułatwiają załadunek i rozładunek maszyny.

DANE TECHNICZNE

Zaprasszamy do zapoznania się z dodatkowymi akcesoriami TRUXOR. W naszej ofercie znajduje się:

  • Adapter
  • Uchwyt odchylania
  • Śruba napędowa
  • Bagażnik transportowy
  • Zestaw zębatek

DANE TECHNICZNE