O producencie DOROTEA MEKANISKA AB

DOROTEA MEKANISKA AB (www.doroteamekaniska.se) jest szwedzką firmą projektującą i produkującą specjalistyczne maszyny i osprzęt do utrzymania dróg wodnych, obszarów bagiennych, miejsc porosłych trzciną, akwenów sportów wodnych, jezior i kanałów. 18 lat ciągłego rozwoju i innowacji uczyniły z DOROTEA MEKANISKA międzynarodowego lidera na rynku sprzętu do utrzymania akwenów i bagien.

Producent oferuje szeroki asortyment produktów przeznaczonych do koszenia chwastów, usuwania rozlanego oleju, kopania, wbijania pali itd.

Doskonała jakość i parametry eksploatacyjne były zawsze celami firmy w rozwoju maszyn i osprzętu, dlatego ma przyjemność przekazać zgromadzone doświadczenie i wiedzę naszym klientom.

W fabryce w Dorotea w Szwecji produkowane są maszyny i osprzęt. Ponadto posiada duży magazyn części zamiennych i biuro sprzedaży. DOROTEA MEKANISKA posiada swoich przedstawicieli i klientów na całym świecie, w tym w Polsce. 

HONDO - WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL DOROTEA MEKANISKA W POLSCE

Firma HONDO Inżynieria Sanitarna i Lądowa (www.hondo.pl) prowadzi sprzedaż i serwis produktów DOROTEA MEKANISKA w Polsce od 2010 roku. W 2013 roku firma obie firmy podpisały umowę o współpracy, na podstawie której firma HONDO jest wyłącznym przedstawicielem producenta na terenie Polski.

Poza sprzedażą i serwisem produktów Truxor i gamą przyrządów Doro, firma HONDO posiada również w swojej ofercie inne produkty z branży melioracji wodnych, utrzymania dróg i komunalnej. Szczegóły można znaleźć na stronie www.hondo.pl